Dj Vini – Autumn Hits

Dj Vini është një nga Dj rezidentë të Top Albania Radio-s, ndër ata që kanë më shumë vite që punojnë në familjen e madhe të kësaj radio dhe ndër ata që punën e bën me shumë pasion. Përzgjedhjen e tij muzikore së bashku me prezantimin dhe informacionet shoqëruese e dëgjoni në radhën e tij në “Selected by” të dielën në orën 20:00-22:00. Dj Vini është dhe autor i një dokumentari realizuar për fillimet e Top Albania Radios, të cilin e gjeni në kanalin e Top Albania Radios në YouTube.

Jo vetëm kaq, tashmë Vini është dhe regjisori i “Wake Up” këtë sezon të ri. E, teksa tashmë kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës, është koha të dëgjojmë disa nga hitet më të mira të sezonit që do të na shoqërojnë gjatë kësaj periudhe. E kush më mirë se Dj Vini mund të na njihte me përzgjëdhjen më të mirë muzikore…

1
Anyma & Chris Avantgarde
Consciousness
2
Ellie Goulding ft. Big Sean
Easy Lover
3
Rema
Calm Down
4
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)
5
Dimitri Vegas & Like Mike x Kim Loaiza
Fuego
6
Dopamin
Hold On
7
Calvin Harris ft Justin Timberlake, Halsey & Pharrell
Stay With Me
8
Makar
Mood
9
Elton John, Britney Spears
Hold Me Closer
10
Aitch, Ed Sheeran
My G
11
Rosa Linn
Snap
12
Joel Corry & Becky Hill
HISTORY
13
Nicki Minaj
Super Freaky Girl
14
Burna Boy
Burna Boy
15
The Script
Dare You To Doubt Me
16
Kate Nash
Wasteman
17
Eros Ramazzotti, Alejandro Sanz
Sono
18
The 1975
I'm In Love With You
19
Alfa, Mr. Gabriel
You make me so happy
20
Luude & Mattafix
Big City Life