Dj Wizii – Autumn Hits

Eksperiencën e tij në radio e ka nisur në 2016-ën ndërkohë që pjesë e TAR është bërë një vit më vonë. Fokusi i tij kryesor janë rrymat “Dance”, “Pop”, R&B”, “House” dhe “EDM”. Wizii është një ndër Dj më të ri e të talentuar në kryeqytet. Që prej vitit 2015 ai është aktiv duke performuar në klubet më të frekuentuara të Tiranës.

Por ashtu si çdo herë, Dj Wizii sjell një frymë tjetër, një freski ndryshe. Një playlist e veçantë me një larmi rrymash, duke nisur nga Dance, Hip-Hop, R&B e shumë hite të tjera të publikuara së fundmi dhe që janë shumë të suksesshme. Wizii na njeh këtë herë me 20 këngët që sipas tij do të na shoqërojnë këtë sezon. Zbulojini ato këtu…

1
Jonas Blue, Julian Perretta
Perfect Melody
2
Sam Feldt, salem ilese
Hate Me
3
Tiësto & Charli XCX
Hot In It
4
Craig David & Galantis
DNA
5
Dimitri Vegas & Like Mike x Kim Loaiza
Fuego
6
Gym Class Heroes
My heart stereo
7
Alok x Ella Eyre x Kenny Dope feat. Never Dull
Deep Down
8
Chris Brown
Under The Influence
9
Purple Disco Machine, Sophie and the Giants
In The Dark
10
Imanbek & BYOR
Belly Dancer
11
Ava Max
Million Dollar Baby
12
Gryffin ft. Olivia O’Brien
Caught Up
13
Bob Sinclar, Nyv
Borderline
14
Ellie Goulding ft. Big Sean
Easy Lover
15
Richard Orlinski, Nicky Jam, Tory Lanez, Jon Z, Preston Harris, Dawty Music
I See
16
Benson Boone
NIGHTS LIKE THESE
17
Diplo & Melé
Make Me Believe
18
The Script
Dare You To Doubt Me
19
LF SYSTEM
Afraid To Feel
20
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)