Dj XXL – Autumn Hits

Erald Konçi apo Dj XXL pas disa vitesh eksperiencë si Dj në disa radio lokale dhe në disa klube nate, në dhjetor të vitit 2001 iu bashkua stafit të TAR. Dj XXL ka shumë vite që është pjesë e botës së muzikës dhe gjithashtu një ndër Dj resident të radios shumë të dashur për të gjithë dëgjuesit, Top Albania Radio.

Pavarësisht se shoqëron me muzikë programet si “Një këngë për ty”, rryma e preferuar e Dj XXL mbetet “house & techno”. Gjithashtu me XXL jeni njohur gjatë të dielave në “Selected By” me muzikën më të mirë të përzgjedhur prej tij. Në këtë playlist, Dj XXL na njeh me disa nga këngët më të mira me të cilat ky sezon do të përjetohet edhe më bukur.

1
Macklemore ft. Windser
Maniac
2
Ellie Goulding feat Big Sean
Easy Lover
3
Nicki Minaj
Super Freaky Girl
4
benny blanco, BTS & Snoop Dogg
Bad Decisions
5
Lizzo
2 Be Loved (Am I Ready)
6
Calvin Harris ft Justin Timberlake, Halsey & Pharrell
Stay With Me
7
Kate Bush
Running Up That Hill
8
Surfaces
It Only Takes Two
9
Imagine Dragons
Sharks
10
Eminem, 50 Cent
Is This Love
11
Marshmello, Khalid
Numb
12
Lauv
Kids Are Born Stars
13
Tones and I
Charlie
14
M.I.A.
Popular
15
David Guetta & Bebe Rexha
I'm Good (Blue)
16
Sophie and the Giants
We Own The Night
17
Netsky & Rita Ora
Barricades
18
Benson Boone
Nights Like These
19
John Legend feat. Saweetie
All She Wanna Do
20
P!NK
Irrelevant