Sinemati: “Rekordi i Luizës është botëror, jo kombëtar…”
PASÓ • 21:04 08/07/2022
Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Të gjitha eventet sportive kanë resumenë e tyre në “Pasó”. Çdo të premte, vetëm në Top Albania Radio. Glenti Nallbani Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Edi Manushi Redi Jupi Dj Ankloe
Jemini, Sinemati dhe Jupi na tregojnë nga një episod të përjetuar në derbi!
PASÓ 22:22 01/10/2022
Redi Jupi: “Këtu ka qenë një politikë shumë e fortë për zbrazjen e stadiumeve…”
PASÓ 22:21 01/10/2022
Ja pse Asllani nuk luajti asnjë minutë kundër Islandës!
PASÓ 17:30 01/10/2022
Promovimi i munguar i Derbit Partizani-Tirana!
PASÓ 17:29 01/10/2022
Gëzim Sinemati: “Vlera e futbollit tonë është shumë e lirë…”
PASÓ 17:29 24/09/2022
Beniada Nishani këndon italisht në Top Albania Radio!
PASÓ 17:25 24/09/2022
Rezultatet që i duhen Kombëtares këto dy ndeshje për të siguruar vendin e parë!
PASÓ 16:53 24/09/2022