Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Skënder Gega ndez fantazinë e tifozëve: Mund të rikthehem dhe tani te Partizani!
PASÓ • 21:03 20/02/2021
I ftuar në emisionin sportiv "Paso" ishte në linjë telefonike, trajneri i futbollit, Skënder Gega. Ndiqni intervistën e plotë me Denis Dyrnjaja, Glenti Nallbani dhe Sidorela Gjoni.
Alket Gjebrea: “Askush nuk ka kurajo të dënojë Messi-n!”
PASÓ 20:18 25/09/2021
Redi Jupi në një analizë të detajuar për futbollin anglez!
PASÓ 19:33 25/09/2021
Hygerta Sako: “Në Shqipëri ndahen skuadrat në komuniste dhe fashiste, një gjë shumë e shëmtuar!”
PASÓ 19:24 25/09/2021
Lorenc Jemini bën parashikimet për ndeshjet e kësaj jave!
PASÓ 19:18 25/09/2021
Ja çfarë pëlqen Viola Spiro tek Cristiano Ronaldo dhe nuk është ajo që mendonit!
PASÓ 16:28 18/09/2021
Ja cilat janë ndeshjet e javës së dytë të Kategorisë Superiore ku spikat supersfida Vllaznia-Teuta!
PASÓ 14:47 18/09/2021
Artan Hoxha shpreh revoltën e tij lidhur me stadiumin “Air Albania”!
PASÓ 14:41 18/09/2021