12/2023

2023 me të mirat e të këqijat e veta… Nata e fundit e vitit sjell në vëmendje ngjarjet më kulminante, për t’i lënë vendin 2024-ës!
Pas një maratone të gjatë e plot emocione, Top Albania Radio ju njeh me 100 këngët më të mira të vitit që po lëmë pas!
Top Albania Radio prezanton: 50 këngët më të mira ndërkombëtare të vitit 2023!
Luiz Ejlli konfirmon për TAR se do të jetë opinionist i BBV3?!
Prej kohësh kanë nisur bashkëjetesën, Luiz Ejlli ka një dedikim për Kiara Titon!
Top 100 Songs Of 2023 – Part 8
Nesër mbrëma një super atmosferë, zbulohen të ftuarit në “Më lër të flas”!
Prej kohësh kanë nisur bashkëjetesën, Luiz Ejlli ka disa fjalë për Kiara Titon, nënën e ardhshme të vajzës së tij!
Luiz Ejlli në një intervistë për TAR: “2024 do të jetë viti im pasi vjen në jetë vajza ime”!
Nga Top Albania Radio, vjen urimi special nga Mr X për këtë fundvit!
Për dëgjuesit e Top Albania Radio, Landi i “West Side Family” ka një urim të veçantë!
Me rastin e festave Klajdi Haruni ka një urim mjaft të veçantë për të gjithë dëgjuesit e Top Albania Radio-s!
Top 100 Songs Of 2023 – Part 7
Nga Top Albania Radio, vjen urimi special nga Mr X për këtë fundvit!
Urimi i veçantë i Ledri Vulës për…
Urimi special i Romeo Veshajt për Vitin e Ri 2024/Këngëtari zbulon gjithashtu se kur do të dalë albumi i tij i ri!
Top 100 Songs Of 2023 – Part 6
Urimi i Olimpia Smajlaj për dëgjuesit e Top Albania Radio!
“Faleminderit që më keni mbështetur këtë vit…”/Lorenc Hasrama uron shqiptarët për festat!
Urimi i Armir Shahinit për dëgjuesit e Top Albania Radio!
Urimi i veçantë i Ledri Vulës për…
Valbona Mema kujton eksperiencën e saj në “BBV2”!
Capital T premton për dëgjuesit e TAR: “2024 do jetë flakë!”
Ekskluzivisht për TAR/Pirro Çako zbulon planet e reja për vitin 2024!
Ekskluzivisht për TAR/Gigliola Haveriku uron shqiptarët për Vitin e Ri 2024!
“Një vit plot shëndet, plot diell dhe…”/Marsela Çibukaj ka një urim special për vitin 2024 në TAR!
Ekskluzivisht për TAR/Bieta Sulo tregon se çfarë adhuron më së shumti Alban Dudushi tek ajo dhe jo vetëm!
Petrit Çarkaxhiu vjen me një urim për festat e fundvitit për të gjithë dëgjuesit!
Kejsi Tola uron të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen nëpërmjet valëve të Top Albania Radio!
Killua jep urimin e tij për festat e fundvitit në TAR!
Top 100 Songs Of 2023 – Part 5
Baba për herë të dytë? Elgit Doda na zbulon këtë dhe planet e reja për vitin 2024 ekskluzivisht për TAR!
Top 100 Songs Of 2023 – Part 4
Sardi Strugaj pjesë e edicionit të tretë të “BBV”?! Reagon ekskluzivisht për TAR këngëtari i njohur!
“Një vit plot shëndet, plot diell dhe…”/Marsela Çibukaj ka një urim special për TAR me rastin e festave!
Capital T premton për dëgjuesit e TAR: “2024 do jetë flakë!”
Dita e ndërrimit të viteve/ Fluks emigrantësh në disa akse të vendit!
Mbërrin viti 2024! Në Kirkibati dhe në Zelandën e Re ka nisur festa!
Kejsi Tola uron të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen nëpërmjet valëve të Top Albania Radio!