Celebrities Gossip Showbiz

2Ton po na përgatit për surprizën e radhës?

2Ton ndoshta nuk është ndër reperët më të komentuar, por padyshim në vitet e shumta në skenë na ka falur pafund hite. Këngët e tij gjithmonë numërojnë miliona klikime dhe kjo falë talentit dhe jo skandaleve. Reperi nuk bëhet thuajse kurrë pjesë e portaleve për skandale, por vetëm për muzikën e mirë që ai publikon.

Së fundmi, artisti nuk ka paralajmëruar vetëm një këngë, por për të gjithë ndjekësit e tij me anë të një Instastory ku shfaqej në studio ka zbuluar se do të sjellë një album. E për të gjithë ju dashamirësit e 2Ton, ai ka treguar se po përgatit këngën e tretë nga albumi pasi deri më tani ka publikuar dy projekte.

Këtë e ka zbuluar me anë të një Instastory ku ka postuar një foto ku tregon se ndodhet në studio muzikore.

Edhe pse nuk na e kishte treguar kurrë, artisti duket se ka një pasion që nuk ka të bëjë aspak me muzikën por me sportin dhe është pikërisht boksi. Me anë të një postimi në Instagram, teksa na ka treguar një video ku shfaqet duke grushtuar theksin e boksit.