Adion Puka për TAR: “Lekët dhe shikueshmërinë i ka marrë të gjitha “BBV”!
Lancio • 16:42 17/04/2023
I ftuar në emisonin "Lancio" nëpërmjet një lidhjeje telefonike ka qenë Adion Puka ose siç njihet ndryshe me emrin muzikor ADI, një reper dhe producent prej vitesh në tregun muzikor shqiptar, i lindur në Gjakovë dhe së fundmi vjen me një bashkëpunim me artistin Nonejm. Albana Ruçi Adion Puka Dj Ankloe
Si ka lindur “Isabel”? Martin Pano zbulon gjithçka në Top Albania Radio!
Lancio 21:03 26/09/2023
RVCHET: “Ritmin e muzikës shqiptare ta bëjmë pak ‘RnB’ sepse kanë ngelur të gjithë me tallava..”
Lancio 19:41 21/09/2023
Artisti Genvis Muça zbulon se ka gati një projekt për Luiz Ejllin dhe ja cilën këngë ka zgjedhur…
Lancio 17:21 20/09/2023
E krahasojnë me Xhensila Myrtezaj, reagon Albora: “Mund të jesh e mirë pa i ngjarë Xhensilës…”
Lancio 18:46 15/09/2023
Klani Kardashian-Jenner në qendër të vëmendjes, ja disa fakte rreth tyre!
Lancio 14:14 14/09/2023
Aroilda dhe Aldi Damo tregojnë situatën më të çuditshme që u ka ndodhur në performancë ‘live’!
Lancio 08:04 13/09/2023
A do të jetë artisti Julio Imeri pjesë e “Big Brother Vip Albania 3”?!
Lancio 21:25 09/09/2023