MeKast | News
Historia shokuese e telefonueses anonime në “MeKast”: “Kapa të dashurin në lidhje me biznesmenin…”

Një vajzë, që u identifikua si Ana (jo emri i vërtetë) rrëfeu në “MeKast” një…

Si të dalloni milionerët e vërtetë nga mashtruesit/ Motrat Pojani në “MeKast”: Blerjet, udhëtimet apo makinat?

Tema që u trajtua mbrëmjen e kaluar në podkastin “MeKast” të motrave Pojani ishte si…

“I dashuri po të tradhton tani!”/Megi Pojani çudit me reagimin e pazakontë në studion e “MeKast”!

Tradhtia ishte tema që u trajtua këtë të premte në podkastin “MeKast” të motrave Pojani….

Braziliania që po merr në qafë vajzat shqiptare/Të pasme me vaj silikoni në shtëpi, material që ka 20 vite që është hequr nga tregu! Ndoshta

Mbrëmjen e kaluar në podcastin “MeKast”, përvecse ka trajtuar histori të vërteta me personazhe të…

“Pse fustani im vishet nga k*rvat?”/ Megi Pojani tregon historinë që nuk do e harrojë kurrë!

Autorja dhe moderatorja e programit “Me Kast”, në Top Channel, Megi Pojani ka ndarë me…

“Me breshëri arme…”/Marsi Pojani tregon ish-banorin e “Big Brother” që e rrahën pesë burra para syve të saj!

Në podcastin “MeKast” të Megi Pojanit, Inës dhe Marsit, kjo e fundit ka treguar një…

Megi Pojani tregon historinë e saj të ngacmimit seksual: “Një pronar televizioni, emër shumë i njohur…”

Në episodin e radhës të “MeKast”, nga Megi Pojani dhe dy motrat e saj, një…

Eskorta zbulon eksperiencat me shqiptarët: “Burrat e martuar janë më të mirët, ja çfarë kërkojnë…”

Në një intervistë ekskluzive me Megi Pojanin në “MeKast”, në Top Channel, një 23-vjeçare tregon…

Rrëfimi shokues i eskortës në Tiranë: “Fitoj 9 mijë euro në muaj, por edhe 30 mijë…”

Ajo është 23 vjeçe dhe prej disa kohësh jeton në Shqipëri. Puna e saj është…

Si e priti nëna e Bardhit kur shkoi në Kumanovë?! Sara Gjordeni: “Isha vajza e parë që…”

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni ka folur gjatë emisionit “MeKast” për…

“Dhashë shtëpinë me qira dhe shita makinën”, Sara Gjordeni zbulon si hoqi dorë nga gjithçka para se të hynte në “Big Brother VIP”!

Në një intervistë për “MeKast” me Megi Pojanin, që nisi transmetimin në ekranin e Top…

Sara Gjordeni rrëfehet në “MeKast”: “As Bardhi nuk ka kontakt me menaxherin, u nxor në mënyrë traumatike nga BBV…”

Në një intervistë për “MeKast” me Megi Pojanin, që nisi transmetimin në ekranin e Top…