A Live Night Celebrities Gossip Music Showbiz

Gjithçka çfarë këndoi Elhaida Dani në ‘A Live Night’!

Elhaida Dani mbetet një nga artistet më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, që dita-ditës na bën edhe më shumë krenarë me arritjet e saj. Sukseset e saj tashmë janë kthyer në ndërkombëtare dhe Elhaida po vazhdon të ngjitet me hapa galopantë në karrierën e saj. Puna e saj flet vetë për të, duke hasur në suksesshme të njëpasnjëshme edhe në skenat e huaja.

Përpos një interviste ndryshe ekskluzive për Top Albania Radio, Elhaida nuk la pa kënduar disa nga këngët e saj më të legjendare dhe të dashura për publikun. Më poshtë, ndiqni se cilat janë këngët që performoi artistja live nga studio e TAR!