Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Kampioni kombëtar i shahut Landi Pasku, zbulon sekretet e serialit ” The Queen’s Gambit”
@ the Movies • 12:40 26/01/2021
Në episodin e fundit të "@ The Movies" u disktua mbi një ndër serialet më të komentuar të momentit në "Netflix", "The Queen's Gambit". Për të analizuar më shumë e për të rrëfyer detaje që jo të gjithë i kuptojnë, ishte i ftuar kampioni i shahut në Shqipëri, Landi Pasku i cili tha gjëra mjaft interesante. Edi Hallaçi Arta Sinamati Landi Pasku Danko Dj
Cineplexx sjell “Boss Baby 2” dhe të tjera premiera të cilat nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies 14:49 25/09/2021
Tirana, kryeqendra e filmit për një javë. Agron Domi zbulon detajet e edicionit të 19-të të TIFF!
@ the Movies 14:47 25/09/2021
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021