Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

“Mbijetova në një fluturim”, Alban Ramosaj ndan me ndjekësit eksperiencën e frikshme!

Këngëtari që me zërin e tij të ëmbël ka pushtuar zemrat e publikut, Alban Ramosaj ka rrëfyer një eksperiencë të frikshme që i ka ndodhur së fundmi në një udhëtim me avion. Këngëtari simpatik ka ndarë me ndjekësit momentin e vështirë dhe plot ankth që ka përjetuar së fundmi.

Në momentin e uljes, avioni ka pësuar disa probleme teknike dhe njëri nga krahët e tij po nxirrte tym. Në këtë moment, Albani tregon se në ato momente i dërgoi një mesazh motrës së tij, Beatrix duke i dhënë të gjitha të dhënat e tij personale si kode bankare dhe fjalëkalime.

Megjithatë, fatmirësisht asgjë e keqe nuk ndodhi dhe gjërat u rregulluan shpejt.

Mbijetova në një fluturim, ku pajisjet e uljes nuk funksiononin dhe sapo prekëm pak tokën, piloti u detyrua të ngrihej prapë në ajër pasi që një tjetër mjet ajror ishte në pistë. Sikur kjo të mos mjaftonte, dilte tym nga krahu u djathtë i avionit. Fizikisht jam në rregull. Gjithashtu, gjatë këtyre momenteve i dërgova motrës sime të gjitha kodet, fjalëkalimet dhe pin-at e bankës. Por tani jam i zërë duke i fshirë ato mesazhe.

Kënga e fundit e publikuar nga këngëtari është “Shpirto” dhe ka vetëm dy javë që është publikuar. Muzika dhe teksti janë të vetë Albanit në bashkëpunim me reperin Elinel.