Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Me orë të tëra para ekranit, Alma Çelaj na sugjeron filmat dhe serialet e saj të preferuar!
@ the Movies • 16:45 23/10/2021
E ftuar në emisionin “At The Movies”, ishte moderatorja Alma Çelaj. Ajo na sugjeroi disa nga filmat dhe serialet e saj të preferuar që duhet t’i shohim me patjetër. Arta Sinamati Edi Hallaçi Alma Çelaj Wizii Dj
Premiera e filmit “Spencer” dhe misteret e Lady Diana!
@ the Movies 11:18 08/12/2021
“At The Movies” ju njeh me premierat më të fundit nga Cineplexx të cilat duhet t’i humbisni!
@ the Movies 11:17 08/12/2021
“House of Gucci”, profesori i Kriminologjisë, Ervin Karamuço zbardh historinë e vrasjes së famshme!
@ the Movies 10:33 01/12/2021
“At The Movies” ju njeh me premierat e fundit të Cineplexx që nuk duhet t’i humbisni!
@ the Movies 10:11 01/12/2021
Eno Popi zbulon eksperiencën e tij me emisionin e mëngjesit!
@ the Movies 18:06 20/11/2021
Për çfarë flet seriali “The Morning Show”?! Si funksionon një emision mëngjesi?!
@ the Movies 17:41 20/11/2021
Drejtuesit e programeve të mëngjesit në televizion zbulojnë si e nisin ditën e tyre!
@ the Movies 17:17 20/11/2021