Celebrities Gossip Showbiz

“Natë më të keqe nuk paska!”, çfarë ndodhi me Romeon mbrëmjen e djeshme?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Teksa Romeo dhe Heidi mendojnë se janë në një televotim ‘kokë më kokë’ për t’u eleminuar nga shtëpia nata e djeshme ka qenë shumë e vështirë pasi mendojnë se është nata e fundit në shtëpi bashkë. Kjo pasi mbrëmjen e sotme gjatë prime-t mendojnë se njëri prej tyre do të largohet e këtë Romeo ka treguar se e ka vuajtur shumë.

Romeo: Natë më të keqe nuk paska!