Njihuni me filmin më të ri që mund ta ndiqni tani në Cineplexx!
@ the Movies • 10:43 17/09/2022
Këtë episod të “At The Movies”, Edea dhe Edi na njohin me premierën e fundit të Cineplexx. Zbuloni se cili është filmi më i ri dhe pse nuk duhet ta humbisni. Edea Demaliaj Edi Hallaçi Wizii Dj
“At The Movies” na njeh me të rejat më të fundit nga kinematografia shqiptare dhe ajo e huaj!
@ the Movies 00:03 25/11/2023
Festivali i filmit “48 Orëshi”/Si është të bësh një film për vetëm dy ditë?!
@ the Movies 00:02 25/11/2023
Filmi “Napoleon” një sukses në kinema/Mësoni disa fakte interesante rreth tij, që pakkush i di!
@ the Movies 00:01 25/11/2023
Kinematografia shqiptare në zi, ndahet nga jeta aktori Zef Deda/Ja disa fakte nga karriera e tij!
@ the Movies 00:00 25/11/2023
Premierat e fundit dhe sugjerimet e “At The Movies” për filmat romantikë më të mirë ndër vite!
@ the Movies 09:02 18/11/2023
Filmat komedi romantike që duhet t’i shihni me të dashurit tuaj këtë fundjavë!
@ the Movies 09:02 18/11/2023
Zbuloni filmat më të rinj që po shfaqen në Cineplexx nga kjo javë!
@ the Movies 09:01 18/11/2023