Sordi Manfred, ky artist i ri që pritet të sjellë surpriza në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm!
Lancio • 19:38 09/01/2023
I ftuar me anë të një lidhje telefonike në emisionin “Lancio” ka qenë artisti i ri Sordi Manfred, i cili së fundmi ka publikuar projektin e tij muzikor në gjuhën angleze “Drops Of Rain”. Kënga e tij e parë është pritur mjaft mirë nga dëgjuesit dhe menjëherë është bërë pjesë e “The Top List”. Sordi Manfred Albana Ruçi
E lindur dhe rritur në Zvicër, por zgjedh tregun muzikor shqiptar! Çfarë zbuloi Eda Sejdiu në TAR?!
Lancio 15:32 01/04/2023
Luizi sjell në trend flokët ngjyrë platin. Vserlo: “Më ka sjellë mbështetje nga publiku”!
Lancio 15:58 20/03/2023
Producenti Apollo krahason Luizin me Maluma-n: “Duket si kolumbian!”
Lancio 15:26 13/03/2023
Vert: “Babai nga Burreli donte që të bëhesha marangoz por unë u bëra këngëtar, lyej dhe thonjtë…”
Lancio 19:39 25/02/2023
Eksluzivisht për TAR/ A do t’i bëjë Alban Kondi një këngë Luiz Ejllit?!
Lancio 17:50 09/02/2023
Pakënaqësirat e Grammy 2023/Pse thuhet se Beyonce humbet gjithmonë para një artisti të bardhë?!
Lancio 16:36 07/02/2023
Rastet kur të famshmit janë rikthyer bashkë edhe pas tradhtive!
Lancio 18:16 06/02/2023