Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
TAR Vintage vjen me videon më të re dhe argëtuese me titull “Peçi në Athinë”! Diçka ndryshe për të gjithë të apasionuarit e #radiomania!
Vintage • 16:32 04/07/2021
Si çdo herë, nuk mund të mungojë projekti më i dashur për të gjithë të apasionuarit e klasikëve të #radiomania, Top Albania Radio Vintage. Ku edhe sot sjell një video plot humor, e cila është punuar me shumë kujdes nga dy artistët tanë të dashur, Saimir Kodra dhe Gent Pjetri. Shiheni dhe shijojeni! Saimir Kodra Gent Pjetri
Ky episod kaq humoristik i TAR Vintage, i quajtur “Hajria”, është për të mos u humbur!
Vintage 09:32 19/09/2021
Prefekti i Tiranës, Qazimi, ju mëson se çfarë ndodh nëse nuk ndiqni “Top Albania Radio-n”!
Vintage 17:54 12/09/2021
Cila është kënga e Top Albania Radio-s?! Zbuloni më shumë duke parë videon e TAR Vintage!
Vintage 16:11 05/09/2021
Për të vazhduar historinë e javës së kaluar, TAR Vintage sjell “Sali Protopapa II”, që sigurisht dhe ky episod nuk duhet humbur kurrsesi!
Vintage 17:00 29/08/2021
TAR Vintage këtë herë sjell episodin humoristik “Sali Protopapa” që nuk duhet humbur kurrsesi!
Vintage 12:08 22/08/2021
Video më e re e TAR Vintage titullohet “Prenga në Tiranë”!
Vintage 13:16 15/08/2021
TAR Vintage ju mëson se si të përballeni me një police që po ju vendos gjobë…
Vintage 12:27 08/08/2021