02/2024

U kërkon truprojave ta ngrenë në krahë që të mos i bëhen pis këpucët, e kemi fjalë për DJ Khaled!
Disa nga gënjeshtrat që duhet të mësoni të thoni nëse ndesheni me njerëz dashakeqës, flet ekspertja!
Pa dëmtime, 4 titullarët e Partizanit që nuk kanë pësuar dëmtime!
Çfarë duhet të dini për riemërimin e Apple ID!
Laporta i njofton dy lojtarët se nuk kanë vend te Barcelona…
Ndjekësit janë të bindur se ka tradhtuar ish-in, Ariana Grande kthehet në personin më të urryer të momentit!
Arrestohet gjatë protestave pro-palestineze aktorja e njohur Hunter Schafer!
Makina që do të arrijë 100 km/h në një sekondë, për më shumë flet Elon Musk!
Shkurti mbyllet me mot të paqëndrueshëm/Parashikimi për ditën e fundit të muajit!
Adele anulon disa shfaqje në Las Vegas, shkak problemet shëndetësore!
BNN Breaking për turizmin në Shqipëri: Vendi, fener për udhëtarët!
Shuhet në moshën 76-vjeçare komediani Richard Lewis!
Tirana pret Samitin e Ballkanit Perëndimor me BE-në, Rama: Plani i rritjes, mbështetje e re për vendet e rajonit!
BMW anulon prodhimin e makinës Z4 Coupe!
“Turp të të vij, po të bën më zi se vetja…”, agravon debati mes Erjolës dhe Meritonit!
“Nuk e dija që do më mungonte”, cilin thërret Rikja nëpër shtëpi?
Mund ta kemi humbur, Albi Nako ishte ai që i dha indicie Françeskës për “lojën“ që po bën?! Ja çfarë thotë Albi për këtë…
Deklaroi se kanë pasur një romancë, dalin fotot e para të Sarës dhe Silvit!
Pas Ukrainës, Rama drejton nesër një tjetër samit me Komisionerin e BE Varhelyi. Zbardhet agjenda!
“Juli më shiti, zgjodhi Ilnisën”/ Disa orë pas daljes nga shtëpia, Gazi debat me të ftuarit!
Ambasadori i BE-së apel politikës: Nisni me urgjencë dialogun për të rivendosur funksionimin normal të Parlamentit, është kusht bazë!
Sistemi europian i pagesave, Sejko: Shqipëria ka gati kuadrin ligjor/ Mete: Ulet kostoja për bizneset dhe qytetarët!
Dy të vdekur në Korçë, ndërron jetë i plagosuri në spital!
Basha takim me Komisionerin e BE, Varhelyi: PD në krah të drejtësisë. Përmes Reformës Zgjedhore, t’i japim qytetarëve të drejtën të zgjedhin ata!
Greqia proteston, kërkon drejtësi në përvjetorin e tragjedisë hekurudhore të Athinës!
McConnell do të japë dorëheqjen nga posti i udhëheqësit republikan të Senatit të SHBA!
Ekskluzive, Arta Kabashi në një lidhje dashurie me personazh të njohur publik?! Po të kisha “Kutinë e Pandorës…“
Vinin nga kufiri shqiptar, sekuestrohen mbi 81 kg marijuanë në Greqi!
Policia gjen 72 armë dhe një poligon qitjeje në shtëpinë e legjendës së kinemasë Alain Delon!
Samiti në Tiranë, Erdogan përgëzon Shqipërinë: Gati të rikthej bisedimet Rusi-Ukrainë!
E zuri gjumi teksa bisedonte me Sarën, Gazi flet për herë të parë për situatën në BBV
Veliaj fiton gjyqin/ Gjykata e Tiranës dënon për shpifje Nënkryetarin e Rithemelimit, Luçiano Boçi, e detyron të bëjë përgënjeshtrim!
“Erjola po luan fort!“ / Belinda Dragoti tregon nëse do të jetë pjesë e BBV 3: “Tunduese…“
“Flet për femrat në Dubai…”, Ilnisa provokon Sara Karajn!
Edicioni kryesor informativ 28/02/2024
U gjobit me rreth 93 mijë lekë/ Kryebashkiakja e Durrësit padi ndaj KQZ-së, seanca mbahet në 6 mars!
I hapën llogari false 34-vjeçares në TikTok, merren nën hetim tre persona në Shkodër!
31 të vdekur teksa shoferi humb kontrollin e autobusit e bie nga ura në Mali!
Punimet e samitit Ukrainë-Evropa Juglindore, liderët me deklaratë të përbashkët: Komuniteti ndërkombëtar të rrisë mbështetjen! Dënojmë me forcë synimet e Rusisë për…!