Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Magazine

Ja se cilat janë palltot e duhura që duhet t’i blini tani, frymëzuar nga 6 të famshme me shumë stil!

Vjeshta është zyrtarisht këtu, me gjethet e saj të bukura dhe erërat e ndryshme të erëzave që përhapet në ajër. Kjo do të thotë se është koha për të ndërruar edhe të gjithë stilet e veshjeve. Përpos çizmeve komode, trikeve me thurje apo edhe shajet e ndryshëm duhet që fokusin tuaj ta theni më shumë tek palltot këtë sezon.

Yjet si Rihanna, Gigi Hadid dhe Kate Middleton kanë veshur të gjitha pallto të veçanta gjatë javëve të fundit dhe ato janë edhe të gatshme për t’u riprodhuar. Qoftë nëse është një pallto e gjatë ose një xhaketë lëkure. Pjesa më e mirë është se ka shumë pallto vjeshte të përballueshme që i përshtaten gjithashtu.
Më poshtë, ju prezantojmë me 6 mantelet e vjeshtës të aprovuara edhe nga të famshmit dhe janë për t’u marrë në konsideratë dhe t’i vishni ato gjithashtu.

1. Cardi B

2. Kim Kardashian

3. Rihanna

4. Kate Middleton

5. Hailey Bieber

6. Gigi Hadid