Celebrities Film & Tv Gossip Ndryshe Showbiz

“Luizi më ka bërë bllok, ndërsa Kiara…”/Ledjona Xheladinaj zbulon gjithçka për raportin me çiftin!

E ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio ka qenë ish-banorja e shtëpisë së BBV, Ledjona Xheladinaj. Ajo ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me jetën e saj, punë, angazhimet e reja dhe jo vetëm…

Ledjona gjatë intervistës me Salsanon, Adin dhe Visjanin ka zbuluar edhe një detaj në lidhje me raportin e saj me çiftin Kiara-Luiz.

Pjesë nga biseda: 

Salsano: Kam dëgjuar një thashethem që është mërzitur Kiara, apo nuk ishte thashethem ky?

Adi: Të ka bërë unfollow?

Ledjona: Kiarën e kam shumë xhan, tani që është bërë dhe mami i urojmë jetë të gjatë vajzës. Ka qenë një pyetësor në Instagram-in tim dhe jam pyetur për Luizin dhe faktikisht nuk më dilte dhe thashë ndoshta më ka bërë bllok, doja thjesht t’i bëja tag. Nuk e di pse Luizi sepse unë e kam vlerësuar. Se di çfarë ka e se ku i ka ngelur hatri…

Më ka bërë bllok. 

Adi: Pse ka ndodhur kjo?

Ledjona: Nuk e di sepse do ta thoja. 

Visjani: Diçka ke bërë ti. 

Ledjona: Jo, nuk kam folur keq. Gjithmonë kam folur mirë. Me Kiarën i kam marrëdhëniet shumë të mira. 

Ndër të tjera Ledjona zbuloi se e ka uruar Kiarën edhe për ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre, Luna Mari.