Celebrities Gossip Showbiz

Një vit pasi u shpall zyrtarisht e lirë, Britney Spears nuk i ndal akuzat për të atin!

E shtuna shënoi një vjetorin e përfundimit të kujdestarisë 13-vjeçare të Britney Spears dhe ajo postoi në Instagram për të fyer babanë e saj, Jamie, të cilin aktualisht po e padit. “Dua të them se më dukej sikur babai im po përpiqej të më vriste”, shkroi të dielën fituesja 40-vjeçare e Grammy, e cila krenohet me 157.2 milionë ndjekës të mediave sociale.

Unë kam folur për këtë disa herë, kam prova dhe dëshmitarë të asaj që ai bëri.

Britney vuri në dukje se si ajo u detyrua të punonte shtatë ditë në javë. “I kam orët që kam punuar sipas një orari shtatë ditë në javë, ligjet e punës”, ka shkruar Spears.

Unë kam prova për të gjitha. Jo nuk është një punë e madhe!

Krijuesja e hitit Hold Me Closer synon t’i japë fund sistemit në të cilin ajo u detyrua të ishte dhe shpreson që të përfshirët të mos largohen sikur nuk kanë bërë asgjë.

Unë zgjedh të buzëqesh dhe ta vendos në fytyrën e familjes sime deri në ditën që të vdes.

Spears zbuloi se 19 tetori 2021 ishte hera e parë që ajo mori kartën e saj të ATM-së për të bërë blerje vetë në gati 15 vjet, që ishte një punë mjaft e madhe për të. “Shpresojmë që vetëm disa mund ta kuptojnë vdekshmërinë nënçmuese në pritjen në radhë me një burrë gjithmonë përpara jush dhe duke blerë gjëra në emrin tuaj,” vuri në dukje këngëtarja.