Celebrities Gossip Showbiz

Olta Gixhari merr gjobë, aktorja revoltohet me Erion Veliaj…

Aktorja e njohur, Olta Gixhari është përfshirë së fundmi në një debat me Erion Veliaj. Mësohet se shkak është bërë një gjobë makine.

Ajo ndau me fansat në InstaStory këtë ngjarje të trishtë, duke u shprehur mjaft e revoltuar me kryetarin e Bashkisë së Tiranës.

Kam një muaj që parkoj këtu dhe sot mora gjobë! Të lutem më jep një zgjidhje se unë nuk mund të kaloj jetën duke u gjobitur poshtë shtëpisë çdo ditë. Ku të parkoj se kam një bebe që më pret në shtëpi?! Vështirësi e madhe të shkosh në shtëpi.