Migena Komici

Rikthehet “Merre me lëng” që çdo gjë e kthen në humor
Trendi “vetulla të bardha” transformimi i Kim Kardashian do t’ju lërë pa fjalë!
Mirjana Kuka tregon si arriti të ruajë balancën mes familjes dhe karrierës
Erjona Rusi: “Vetë vajzat dhe gratë paragjykojnë njëra-tjetrën”
Delinda Disha zbulon vështirësitë e ngjitjes në karrierë
Ilir Suli: “Humba medaljen e artë të Botërorit nga pagjumësia”
“Lancio”, hitet muzikore që nuk duhet të humbisni!
Katërshja “propagandon” mendimet e lira pas zgjedhjeve
Soni Malaj rrëfen për ‘rilidhjen’ me Flori Mumajesin…
Gent Bejko flet për jetën e re në Kanada
Jonka flet rreth emisionit të tij më të ri “Ta thotë Jonka”
Ilir Shaqiri flet për vendimin e largimit nga Shqipëria dhe karrierën si balerin në Itali
Çfarë po lind mes aktores së filmave për të rritur dhe Don Xhonit?
Olta Gixhari merr gjobë, aktorja revoltohet me Erion Veliaj…
Liljana Kondakçi zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur!
“Basha s’ka garuar kurrë, LSI zgjedhjet e ardhshme do të jetë me zero mandate” sipas Frrok Çupit
Eraldo Rexho: “Kam ndarë binjakët Veshaj…”
Zbuloni trendin e çantave të kësaj vere!
“Tequila Quizz” nga Salsano dhe Paloma
5 sugjerime filmash nga Roerd Toce
Rei Bezhani zbulon detaje të pathëna më parë rreth këngëve të tij!
Zbuloni personazhet e “Për’puthen” të cilët kanë publikuar këngë…
Arilena fiton garën e “aqua e sapone”
Ja çfarë s’duhet të mungojë nga garderoba juaj këtë verë!
Britney Spears sërish në telashe, merr vendimin e papritur
 “Basha s’ka garuar kurrë, LSI zgjedhjet e ardhshme do të jetë me zero mandate” sipas Frrok Çupit
Liljana Kondakçi zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur
Puthje të nxehta mes shkretëtirës, Kourtney Kardashian pozon me partnerin e ri
Ledjana e Për’puthen na prezanton trendin më të ri të verës!
Emocioni kur takon Brad Pitt, pavarësisht se ke fituar Oscar-in
Eni Vasili publikon momentin më të bukur të jetës së saj gjatë trasmetimit
Joga nudo?! Teknika që do t’ju lëjë pa fjalë…
Ky vend shumë pranë nesh, shet shtëpi me çmimin e një kafeje!
Elvin Sharra dhe Adrian Civici komentojnë ndeshjet e kësaj jave…
Denis Dyrnjaja: “Kjo shoqëri ka mundësinë brenda gjashtë muajve ta rrëzojë këtë qeveri…”
Alda Bardhyli: “Të rinjtë gjithmonë e më tepër i afrohen librit!”
Personi në foto është përballë apo në profil? Përgjigja zbulon shumë rreth jush…
Kujdes! Ky ‘ves i keq’ rrit rrezikun e çmendurisë…
Harry Styles nuk njeh kufij, guxon sërish me një çantë për femra…