Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Çfarë ndodh në prapaskenat e koncertit të Mariza Ikonomit?! Personazhet zbulojnë shumë të pathëna…
TAR Exclusive • 21:30 25/09/2021
Këngëtarja më e dashur e publikut, Mariza Ikonomi ka mbajtur një koncert recital, ku ka kënduar këngët e saj më të dëgjuara e të dashura ndër vite. Në këtë koncert nuk ka munguar kurrsesi mbështetja e miqëve të saj artistë dhe personazhe të tjerë publikë, duke përmendur Jonida Maliqin, Ervin Kurtin, Andi Vrapin, çiftin e bukur Dojna Mema dhe Vlashent Sata, Dasara Karaiskaj, Endri dhe Stefi si dhe shumë të tjerë. Sigurisht që "Top Albania Radio-s" nuk mund t'i shpëtonte pa marrë intervista ekskluzive duke zbuluar sekretet pas koncertit. Shijoni bisedat e këndshme dhe me shumë emocion që Albana Ruçi ka kryer me këta artistë e personazhe shumë të dashur!
Garues me kombësi të ndryshme ndajnë eksperiencat, si dhe një copëz e TAR ndodhet aty! Çfarë është?!
TAR Exclusive 19:28 17/10/2021
Mariza Ikonomi vjen si kurrë më parë me koncertin e saj recital “Mariza dhe Qyteti”!
TAR Exclusive 08:58 29/09/2021
Çfarë ndodh në prapaskenat e koncertit të Mariza Ikonomit?! Personazhet zbulojnë shumë të pathëna…
TAR Exclusive 21:30 25/09/2021
Performanca e Be Svendsen dhe intervistat me VIP-at e ftuar në Bohemian Sophie Arena!
TAR Exclusive 20:09 18/09/2021
300 Javë The Top List, ja cili e hapi klasifikimin e parë në vitin 2015!
TAR Exclusive 19:53 11/09/2021
300 Javë “The Top List”, sigla hapëse!
TAR Exclusive 19:50 11/09/2021
300 Javë “The Top List” zbuloni cili ishte i pari në klasifikimin e parë!
TAR Exclusive 19:35 11/09/2021