Celebrities Gossip Showbiz

I ati i tradhtoi nënën me një vajzë moshatare të saj, rrëfehet ylli televiziv Addison Rae!

Ylli televiziv Addison Rae ka pranuar së fundmi se ajo ka qenë “duke luftuar” që kur ‘Page Six’ publikoi lajmin se babai i saj, Monty Lopez, dyshohet se kishte një lidhje 5-mujore me një grua 25-vjeçare. Ylli i TikTok-ut shkroi në Twitter këto fjalë:

Unë me të vërtetë kam qenë duke u përpjekur të postoj, të dal dhe të bëj gjëra, por ju dua të gjithëve dhe keni shumë më tepër kuptim për mua sesa mund të shprehem ndonjëherë. Jeta ime ka ndryshuar përgjithmonë falë të gjithë njerëzve që vendosën të kujdesen për mua dhe të më mbështesin. Jeta është e çuditshme por ia vlen.

Rae, e cila ka gati 5 milionë ndjekës vetëm në Twitter, mori aq shumë mbështetje nga fansat sa që hashtag-u “#WELOVEYOUADDISON” filloi të bëhet trend në Twitter. “@whoisaddison merrni kohën tuaj, relaksohuni, fokusohuni në shëndetin tuaj mendor dhe trupin tuaj së pari”-shkroi një fans në Twitter. Një tjetër shtoi: “Të lutem, mos harro kurrë se ne jemi këtu për ty, ti meriton të gjitha gjërat më të mira në botë fëmijë, je e dashur, je e rëndësishme, të lutem kujdesu për veten.”

Tweet-i i Rae shënon herën e parë që ajo me sa duket po trajton dramën që përfshin babain e saj, 46 vjeç dhe Renée Ash. Bukuroshja pohoi për Page Six se Lopez dyshohet se kishte pasur një lidhje pesëmujore me të pavarësisht se ishte ende i martuar me Sheri Nicole Easterling. “Fatkeqësisht, ai më mashtroi, ai më gënjeu,” pohoi Ash në intervistën e saj duke shtuar se Lopez dyshohet se i tha asaj se martesa e tij kishte mbaruar kur në fakt nuk ishte ashtu.

Ai më tha se do të ishim bashkë dhe do të kishim fëmijë së bashku. Ai më tregoi një histori të martesës së tij që më bindi se ata ishin ndarë dhe në proces të divorcit.

Më 7 korrik, në të njëjtën ditë që intervista me Ash doli drejtpërdrejt, Easterling shkroi për situatën sfiduese dhe dërrmuese përmes Story-it të saj në Instagram.

Çështjet personale që bëhen publike janë gjithmonë sfiduese dhe dërrmuese për këdo që është i përfshirë. Shqetësimi im më i madh janë dhe do të jenë gjithmonë fëmijët e mi dhe zemrat dhe mendjet e tyre të brishta. Unë gjithmonë do të bëj më të mirën për t’i mbrojtur ata.