Celebrities Gossip Showbiz

Kourtney Kardashian ndryshon look dhe gjejeni me kë ngjason…

Kourtney Kardashian thuajse nuk njihet me trupin e mbuluar me ‘tatuazhe’ në një foto të edituar të cilën ylli i realitetit e ka shpërndarë dje në rrjetet sociale. Ajo tregon yllin e “Keeping Up with the Kardashians” duke shfaqur një pamje shumë më të ashpër me ‘tatuazhe’ të ndryshme në pjesën e sipërme të gjoksit, krahëve dhe këmbëve të saj, por ato në fakt nuk janë reale.

Imazhi u ngarkua për herë të parë në Instagram nga i fejuari i saj Travis Barker, për të cilin është raportuar se ka më shumë se 70 për qind të trupit të zbukuruar  me tatuazhe. Ai e ndau dje me 6 milionë ndjekësit e tij, duke e shoqëruar me emoji të një trëndafili, një fluture dhe një merimange.

Travis më vonë tregoi se imazhi ishte inkuadruar. Muzikanti etiketoi artisten Cheyenne Randall, e cila mendohet se e ka krijuar imazhin duke përdorur një foto të vërtetë të çiftit të bërë nga fotografja Julia Kulik.

Ai e ka edituar foton reale për të përfshirë ‘tatuazhe’ të tilla si një flutur e madhe në pjesën e sipërme të gjoksit të yllit të realitetit televiziv dhe një zemër me gjemba që ndodhet pranë njërit prej kyçeve të dorës së saj. Cheyenne shkroi në llogarinë e tij:

Kjo ishte një punë argëtuese duke punuar në krye të kësaj fotografie të Travis dhe Kourtney nga Julia.