Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Luljeta e “Për’puthen”: “Bravo Enca për daljen nudo në plazh!”

Enca trazoi rrjetin me fotografinë e saj, ku shfaqej e gjitha pa rroba në plazh. “Top Albania Radio”, i kujtoi publikut në një postim të bërë pak më parë kërkesën e Luljetës së “Për’puthen” për legjitimimin e plazheve nudo dhe duket se këngëtarja ishte e para që e ndërmori këtë hap.

Mes shumë komenteve, shumica ishin negative, por kishte dhe nga ato që mbështesnin këngëtaren për këtë veprim të guximshëm. Një nga këto komente suportuese ndaj Encës, ishte dhe komenti i vetë Luljetës.

Bravo Enca do flasin do lodhen ti je mirë me veten