Celebrities Gossip Showbiz

Madonna ka një pyetje të guximshme për ndjekësit e saj…

Pas më shumë se 40 vitesh përpjekje për gratë për të përqafuar seksualitetin e tyre, Madonna ndau një pyetje që nxiti mendimin për fansat e saj në Instagram. “Nëse nuk je dikush që kisha do ta kishte vrarë 400 vjet më parë…a po jeton?” pyeti ajo më shumë se 18.5 ndjekësit e saj në Instagram, përpara se të vazhdonte të ndante disa foto provokuese të saj.

Përveç fotos së saj para kamerës, ndërsa kishte një kostum të zi me zbukurime argjendi, nëna e gjashtë fëmijëve pozoi për një foto të saj me një palë të brendshme të zeza dhe geta rrjetë.

Më pas ajo u lidh përsëri me albumin e saj të remiksit, Finally Enough Love: 50 Number Ones, të cilin e publikoi më 19 gusht 2022. Një tjetër tregoi Madonna-n me flokët rozë të ndezur ndërsa lante një tualet, një tjetër e shtrirë në shtrat dhe duke pirë duhan.

Kujtojmë se Madonna na vërtetoi se edhe kur shkon në palestër për një stërvitje rigoroze, është ende një shembull i shkëlqyer i një ikone mode. Ajo u shfaq në platformat e saj të mediave sociale dhe postoi një video të saj duke u stërvitur me pesha dhe shirita rezistence, të gjitha ndërsa dukej ylli i rock-ut i lezetshëm në një look tërësisht të zi, me përjashtim të çizmeve të saj stileto argjendi.