Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Sa me fat është Angelina Jolie, ja si e surprizuan fëmijët për ditëlindje

Diva e kinemasë botërore, ka mbushur plot 46-vjeç, dhe duhet ta pranojmë se pamja e saj tregon komplet të kundërtën, duke e bërë atë një ndër femrat më të bukura të showbiz-it botëror.

Por, e dini se cila ka qënë dhurata e saj më e bukur këtë ditëlindje?! Kanë qënë pikërisht fëmijët e saj, të cilët dinë si ta surprizojnë nënën e tyre dhe ta emocionjnë atë. Ata e kanë festuar ditëlindjen së bashku në një restorant në Los Angelos, me një darkë tepër speciale.

Ata kaluan shumë bukur duke festuar në shtëpi dhe fëmijët e surprizuan me një darkë speciale jashtë.

Kështu u shpreh një burim pranë “People”. Kujtojmë se një tjetër rast i tillë dhe mjaft emocionues ka qënë edhe surpriza e tyre për ditën e nënës, ku Angelina u emocionua pa masë nga të vegjlit e saj. Epo, ajo duhet të jetë kaq krenare që ka rritur fëmijë të tillë! Së fundmi, është bërë edhe gjyqi në lidhje me kujdestarinë e fëmijëve, ku Pitt mori të drejta të barabarta mbi ta sikurse Jolie.

Kjo e fundit u shpreh se do të apelojë këtë vendim të gjykatës duke e çuar çështjen deri në fund, dhe sa i përket ish-bashkëshortit të saj, nuk do ja falë kurrë këtë gjë që ndodhi.