08/2022

Let’s get it started, sezoni i ri në TAR!
Jo dmth JO! Beatrix Ramosaj flet për protestën e sotme!
Fifi nuk mund të mungonte nga protesta e zhvilluar ditën e sotme, teksa përcolli mesazhin e fortë!
Bie kërkesa për shkollat e larta në vend, ja cilat janë arsyet sipas shqiptarëve!
Drejtorët e policisë në 32 vjet pluralizëm, Rama nuk gjen qetësi, 4 shkarkime gjatë qeverisjes!
Si çdo nënë tjetër, edhe Heidi Klum ‘me telefon në dorë’ kur e bija është larg!
Pamje ekskluzive nga protesta e ditës së sotme për rastin e 11-vjeçares!
Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur… Ja si qëndron e vërteta!
Se çfarë duhet ti themi vetes çdo ditë, këtë na e tregon Klea Huta!
Beniada Nishani nuk mungon nga protesta për rastin e 11-vjeçares!
Jonida Vokshi na emocionon me fjalët e saj live nga protesta: “Unë kam vetë një vajzë…”
E ka tepruar me ‘photoshop’, Kim Kardashian kapet përsëri mat!
Një bashkim mes ‘Për’Puthen’ dhe ‘Kepi i Tundimeve’? Olsa Muhameti pyet ndjekësit!
Pasi kthehet nga muaji i mjaltit me Jennifer Lopez, Ben Affleck kalon kohë me të birin!
25 vjet pa të, ja si përkujtohet Princesha Diana sot në Paris!
‘Top 5’ albumet italiane që ‘mbajnë kurorën’ për këtë javë!
“Është histori e mbyllur”, ish- e dashura e Don Xhonit reagon pas lajmeve që po qakullojnë për të!
Lule për Loredanën, por nga kush?
Vendet dhe alternativat më të mira për të qëndruar, për të ngrënë dhe për t’u relaksuar në Seul!
Nga më të fuqishmit në 20 vite, stuhia e pazakontë godet Spanjën, një viktimë dhe disa të lënduar!
Ndaluni për një moment dhe bëjani vetes këto 4 pyetje…
Pas shkarkimit të Gledis Nanos reagon ambasada e SHBA-ve në Tiranë!
Për 28-vjetor donte të hiqte dhjamin në zonën e barkut, nga këtu nis ‘kalvari’ i vërtetë i vuajtjeve për Jamie Hilburn!
Shenja më ‘gjakëmbël’ e zodiakut!
Cristiano Ronaldo në momentet më të këqija në karrierën e tij futbollistike!
Paskeni jetuar në ‘iluzione’, ekspertët sapo na treguan moshën ideale kur ju do të bëni seksin më të mirë të jetës suaj!
Ngjyra që do të mbizotërojë këtë vit u përket grave me karakter të “hekurt”!
Si ta kuptoni nëse keni një alergji ushqimore ose një intolerancë ushqimore…
Ngjarjet e fundit kriminale në vend/ Shkarkohet drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano!
Pak dihet rreth tij, njihuni me ishullin misterioz ku nuk mund të shkosh nëse nuk ke një nga këto profesione!
Gabimet që duhet të shmangni kur mobiloni tualetin e shtëpisë!
Gabimi i madh që po bëni duke mos i vendosur fasulet në ujë para se t’i gatuani!
Rasti i 11-vjeçares që u përdhunua nga 5 persona, sot protesta në Prishtinë dhe Tiranë!
Ka edhe ditë kur Demi Lovato-s i vjen ‘në majë të hundës’ vetja e saj!
Pas katër vitesh së bashku, merr fund marrëdhënia e Leonardo DiCaprio-s me modelen Camila Morrone!
Michelle Hunziker dhe Eros Ramazzotti në ‘qiellin e shtatë’, së shpejti gjyshër!
Njihuni me parashikimin e motit për ditën e fundit të verës!
Gruaja nga Arabia Saudite dënohet me 45 vjet burg për postimet në rrjetet sociale!
Ndahet nga jeta Mikhail Gorbachev, presidenti i fundit i Bashkimit Sovjetik!