Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Alex Scott dhe Jess Glynne më në fund konfirmojnë romancën e tyre nëpërmjet një puthjeje!

Alex Scott dhe Jess Glynne më në fund kanë konfirmuar romancën e tyre, teksa janë parë duke ndarë një puthje pasionante gjatë një daljeje të premten. Jess u pa duke ecur me krahun e saj të mbështjellë rreth shpatullave të Aleksit Ekspertës së sportit, 39-vjeçare, dhe dyshja dukej se ishin në humor të gëzuar teksa buzëqeshnin dhe qeshnin së bashku, shkruan DailyMail.

Më pas ato u ndalën për të ndarë një puthje dhe një përqafim të ëmbël përpara se të nisnin rrugët e tyre të ndara pranë Stacionit të “Great Portland Street”. Për daljen, Alex shfaqi një figurë sportive me dollake të zeza dhe një xhaketë të me kapuç “Nike” dhe me një palë atlete.

Jess dukej njëlloj me dollake të zeza dhe atlete të bardha, ndërsa qëndronte ngrohtë me një xhaketë të zezë të madhe. Dalja e tyre komode vjen pasi ato kanë marrë pjesë në shumë nga të njëjtat ngjarje dhe kanë kaluar kohë së bashku në javët e fundit mes raporteve për romancën e tyre të fshehtë.

Të martën, ato të dyja morën pjesë në festën e Halloween-it “Haunted House of Friends” të prezantuar nga “Casamigos Tequila” në Londër.