Horoskopi
Parashikimi për shenjat e Zjarrit për muajin qershor nga astrologia Meri Gjini!

Sot në emisionin “Live From Tirana” ishte e ftuar në studio astrologia e njohur Meri…

Na thoni shenjën e horoskopit t’ju tregojmë sa të rregullt e mbani shtëpinë!

A e urreni pastrimin dhe rregullimin? Shumica prej nesh e urren, por thjesht duhet të…

Kemi lajme të mira për këtë javë për shenjat e zodiakut, mbaron Mërkuri retrogradë dhe nis Saturni retrogradë!

Kjo javë ka të bëjë me komunikimin. Si mund ta përmirësojmë mënyrën tonë të të…

Cilat janë shenjat e horoskopit që kritikojnë partnerin që kanë në krahë për t’u ndjerë më mirë me veten?!

Çiftet në një martesë kanë mundësinë të përjetojnë veset më të mira dhe më të…

Ju njohim me 4 shenjat e zodiakut që ju gjenden pranë në çdo situatë!

Në këtë botë, ka shumë njerëz me ‘probleme’ të personalitetit. Mund të duket e pamundur…

Keni ndjerë ndonjëherë sikur dikush nga e kaluara është pranë jush?! Si mund ta kuptoni këtë?

A ju ka ndodhur ndonjëherë të takoni dikë dhe të ndjeni një lidhje të fortë…

3 arsyet pse shenjat e tjera të zodiakut nuk i durojnë dot Binjakët!

Siç tanimë e dini që prej datës 19 maj kemi hyrë në sezonin e shenjës…

Shenjat e zodiakut dhe gabimet e tyre në dashuri!

Askush nuk është perfekt, të gjithë bëjmë gabime dhe sidomos në dashuri. Askush nuk është…

Të fiksuara pas tyre, zbuloni shenjat e horoskopit që duan t’i kenë nën kontroll partnerët!

Kontrollimi i vazhdueshëm i bashkëshortit apo partnerit tuaj mund të ketë pasoja shkatërruese për marrëdhënien…

Cilat janë të pathënat e shenjës suaj të horoskopit e gjeni dot?!

Në këtë univers që s’ka fund, ekzistojnë kaq shumë “stereotipe”, të cilat, kur bëhet fjalë…

Lum ju që i keni afër vetes, shenjat më të duruara të zodiakut!

Besojeni ose jo, durimi dhe padurimi janë dy karakteristika që yjet i kanë gdhendur në…

Shqisa e gjashtë e tyre nuk i lë kurrë të gabojnë, njihuni me këta shenja të zodiakut!

Shqisa e gjashtë është diçka që befason këdo, veçanërisht ata persona që i përkasin këtyre…

Çfarë pritet të ndodhë sot me shenjën tuaj të horoskopit duke qenë se është edhe e dielë?!

Sot dita e dielë është mjaft e bukur dhe e ngrohtë, shumë prej nesh kanë…

Muajin qershor pritet të bëni “kërdinë”, shenjat e horoskopit më me fat sa i përket financave!

Muaji qershor do të jetë mjaft i mbarë për disa shenja të zodiakut, të cilat…

Dashuria do të “trokasë” në derën e këtyre shenjave të horoskopit muajin qershor!

Në qoftë se maji ju gjeti “single”, duket se qershori do t’u japë zgjidhje një…

Shenjat e zodiakut që mbajnë “fronin” e dështakëve në çështjet e dashurisë!

Janë disa shenja të horoskopit që nuk kanë edhe aq shumë fat në dashuri dhe…

Cilat janë katër mënyrat e thjeshta për të bërë për vete një grua që i përket shenjës së Bricjapit?

Një grua që i përket shenjës së Bricjapit është shumë e motivuar, entuziaste për jetën…

Shenjat e zodiakut që marrëdhënien me nënën e kanë më specialen në botë!

Nga dashuria e pakushtëzuar te mençuria e përditshme, prania e nënave është një bekim i…

Si pritet të ndikojë eklipsi hënor në shenjën tuaj të zodiakut?!

Eklipsi total i Hënës është më 16 maj 2022. Ky eklips është një eklips total…

Këto janë anët e errëta të personalitetit tuaj bazuar në shenjën e horoskopit!

Askush nuk është i përsosur në këtë botë. Të gjithë kemi një anë të mirë…

Mësoni nëse jeni një prej tyre, shenjat e horoskopit që nuk kanë aspak humor!

Disa shenja të horoskopit janë të famshme për humorin e tyre, pasi nuk mund të…

Afërdita dhe Hëna do të sjellin ndryshime në jetën dashurore te këto shenja të zodiakut!

Afërdita dhe Hëna do të sjellin ndryshime në jetën e dashurisë së shenjave të zodiakut….

Cilat janë tre shenjat më simpatike të zodiakut sipas astrologëve?!

Shenjat që drejtohen nga Venusi, si Demi dhe Peshorja, priren të kenë hirin, sharmin dhe…

Meshkujt më romantikë u përkasin këtyre shenjave të zodiakut!

Jo të gjithë meshkujt kanë aftësinë për ta bërë një femër të ndihet e veçantë,…

Mblidhuni të gjithë këtu! Ja se si do të jetë kjo verë për ju sipas shenjës suaj së zodiakut!

Vera po afron dhe me siguri të gjithë jeni kuriozë si do t’ju shkojë stina…

Shenjat e horoskopit dhe lloji i njerëzve toksikë që kanë në jetën e tyre!

Ju ka ndodhur që shpeshherë të rrethoheni nga njerëz toksikë në jetën tuaj?! Epo, ndoshta…

Një “furtunë” ndryshimesh për shenjat e zodiakut! Mërkuri sapo u zmbraps…

Duke filluar nga mbrëmja e djeshme e deri në javën e parë të qershorit, planeti…

Shenjat e zodiakut që më mirë të mos i keni në punë, janë kolegët që jua ‘nxijnë jetën’!

Në çdo vend pune, përballemi me personalitete të ndryshme njerëzish. Disa prej tyre janë më…

Shenja e zodiakut që nuk kthehet më kurrë me ish-in!

Sigurisht që nuk është e lehtë të mbash dashurinë e “ndezur” pas një lidhjeje shumë…

Cilat janë shenjat e horoskopit që e kanë të vështirë të shprehin ndjenjat dhe të krijojnë shoqëri me të tjerët?!

Në ditët e sotme jo të gjithë njerëzit e kanë të thjeshtë që të ambientohen,…

Nis prapavija e Mërkurit, ja çfarë ju pret sipas shenjës së zodiakut!

Kjo është një javë e rëndësishme sipas astrologjisë. Të martën Mërkuri shkon në prapavijë duke…

Sipas astrologëve këto shenja të zodiakut nuk e durojnë dot njëra-tjetrën!

Secili prej nesh ka një person, të cilin nuk e duron dot pavarësisht se çfarë…

Shenjat më interesaxhinj të zodiakut, nëse nuk u ofroni gjë ju dëbojnë nga jeta!

Ka nga ata që pretendojnë se ndihen mirë për çdo gjë të mirë që u…

Astrologët paralajmërojnë/Ditët kur duhet të keni më shumë kujdes gjatë këtij muaji!

Gjatë muajit maj, shumë planetë do të jenë në pozicione dhe aspekte jo fort të…

Çiftet që i përkasin këtyre shenjave të zodiakut bëjnë fëmijët më të bukur!

Sipas astrologëve, pamja dhe sharmi i një foshnje mund të ndikohet jo vetëm nga gjenetika…

Shenjat e horoskopit që nuk u qesh buza kurrë!

Shumë persona e kanë të vështirë të dhurojnë një buzëqeshje dhe çdo situatë e marrin…

Shenjat e zodiakut që me ardhjen e pranverës ndjejnë nevojën për të gjetur gjysmën tjetër!

Në pranverë humori ndryshon bashkë me ngrohjen e motit dhe lulet që lulëzojnë. Pikërisht kështu…

Seksi dhe mendjehapura, këto janë vajzat që i përkasin shenjës së…

Mesa duket vajzat e shenjës së Shigjetarit janë shumë seksi në sytë e djemve. Kjo…

Ja se çfarë kërkon secila shenjë horoskopi nga një lidhje dashurore!

Nëse nuk e dini se për çfarë ka nevojë partneri juaj, atëherë është mirë t’i…