Horoskopi

Si reagojnë shenjat e Zodiakut kur pinë alkool?!

E pëlqeni apo jo me siguri secili prej jush ka provuar alkool të paktën një herë në jetë. Janë disa nga shenjat e horoskopit që kanë një dashuri të madhe për alkoolin, ndërkohë që janë të tjera që nuk pëlqejnë të pinë shpesh. Më poshtë zbuloni si reagojnë shenjat e horoskopit kur pinë pije alkoolike.

Dashi

Një i çmendur i dehur që sapo ka dalë nga filmi “Indiana Jones”

Demi

Një i dehur i gëzuar që dëshiron të tërheqë të gjithë drejt alkoolit

Binjakët

Një çast mirë, por do të rrëzohet në momentin pasardhës

Gaforrja

I rrëmujshëm dhe melankolik, por do të buzëqeshë mes lotëve

Luani

Jo më shpirti i festës…

Virgjëresha

Një i dehur që nuk e mori vetë vendimin për të pirë

Peshorja

Më në fund peshorja do të bëhet këngëtare

Akrepi

Shumë i lumtur sepse po krijon histori të çmendura alkooli

Shigjetari

Asgjë e veçantë, thjesht qarkullon me një llampë në kokë

Bricjapi

Një i dehur që nuk e humb kontrollin e situatës

 

Ujori

Kujton të gjithë historitë që kanë qenë arsye e mirë për të pirë

Peshqit

Pas gotës së parë, nuk ka kthim pas