Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

E dashura e re e Robert Berishës bën reagimin e papritur!

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes pasi është përfolur se ka nisur një lidhje me modelen italiane, Maria Bove.

Gjithçka nisi pas disa postimeve që modelja bëri në rrjete sociale, që i tregonin shumë të afërt me njëri-tjetrin, madje duke shkëmbyer edhe puthje në buzë.

Kohët e fundit dyshja po postonin video duke shijuar momente romantike sëbashku. Por me postimin e rradhës të saj gjithçka është mohuar.

Ajo ka realizuar një pyetësor me fansat e saj në Instagram dhe pyetja kryesore ishte nëse midis saj dhe Robert Berishës ekziston një marrëdhënie dashurie. Maria Bove i jep fansit përgjigjen e papritur!

Isha e sigurt se kjo ishte pyetja e parë. Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë, -është përgjigjur modelja italiane.