Celebrities Gossip Showbiz

Enca zbulon vendin që i mungon…

nca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar. Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja ka ‘trazuar rrjetin’ me videon e fundit që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18.

E shpesh gjithashtu e shohim artisten të udhëtojë në vende të ndryshme ekzotike, por padyshim gjithmonë e ka treguar se vendi i saj i zemrës madje ‘shtëpia e saj e dytë’ është Dubai. E duket se Encës i ka munguar shumë vendi i saj i preferuar dhe me anë të një Instastory të publikuar pak më parë nuk ka ngurruar ta tregojë.

Më mungon Dubai dhe të gjithë miqtë e mi atje. Do të iki së shpejti!

Enca ka trazuar gjithashtu ujërat me postimet më të fundit në Instastory. Artistja jo vetëm që ka bërë një deklaratë shumë të fuqishme, por dhe ka akuzuar rëndë disa nga çunat e showbiz-it duke u shpehur se janë homoseksualë dhe se paguajnë modele për të fshehur seksulitetin e tyre.