Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Jennifer Lawrence shkëlqen më shumë se kurrë gjatë shtatzanisë!

Pothuajse tre javë pasi konfirmoi shtatzëninë, Jennifer Lawrence doli për një shëtitje me burrin Cooke Maroney. Jennifer Lawrence ishte e buzëqeshur gjatë një shëtitjeje në Nju Jork. Fituesja e Oskarit, e cila është në pritje të ëmbël, u fotografua teksa bënte pazar në lagjen Soho të Manhattanit më 26 shtator.

Ajo veshi një kostum jeans blu të errët, me një jakë shumëngjyrëshe. Ajo e shoqëroi pamjen me atlete të bardha, syze dielli dhe një çantë të zezë. Këto fotografi vijnë më pak se tre javë pasi Lawrence konfirmoi shtatzëninë e saj. Ndërsa Lawrence dhe Maroney, të cilët u martuan në tetor të vitit 2019, mbeten shumë private për shtatzëninë e saj, aktorja u hap më parë për krijimin e një familje. Ajo i tha Diane Sawyer në një intervistë të vitit 2015 si më poshtë.

Unë nuk kam në plan të martohem. Unë patjetër dua të bëhem nënë. Nuk e imagjinoj vërtet të martohem më.

Sidoqoftë, siç do të donte fati, Lawrence u takua me Maroney vetëm disa vjet më vonë dhe me sa duket ndryshoi këndvështrimin e saj për martesën. Sa i përket marrëdhënies së tyre, ylli i “Hunger Games” u shpreh gjatë një interviste të vitit 2020.

Cooke dhe unë u përpoqëm të luanim tenis një ditë tjetër, por kam një problem me temperamentin. Ne arritëm të kalonim 15 minuta. Më humbi topin dhe u ktheva dhe e godita raketën sa më shumë që të mundja pasi bërtita kaq shumë fyerje para kaq shumë fëmijëve.