Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

“Mundet me ndodhë, pse jo?” Fjolla Morina zbulon planet e së ardhmes në politikë!

Fjolla Morina padyshim që ka qenë një nga personazhet më të përfolur kohëve të fundit pas skandalit për trafik armësh. Kudo përflitej për arratinë e saj, më pas martesën me Fisnik Sylën, dyshimet për shtatzaninë që rezultoi e rreme, lirimin e saj dhe së fundmi spekulimet për ndarje.

Këngëtarja ka kohë që nuk është aktive në tregun muzikore dhe ende nuk ka paralajmëruar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, ditën e djeshme, kur qytetarët e Kosovës vendosën për kryetarët e ardhshëm të komunave dhe për përfaqësuesit e tyre në Kuvendet Komunale, Fjolla e cila gjithashtu mori pjesë për të votuar si çdo tjetër, e pyetur nëse do t’i futet ndonjëherë politikës, habiti me përgjigjen e saj.

Ka raste që e kam menduar, por më mirë jo. Ndoshta mundet me ndodhë ndonjëherë më vonë, pse jo. 

35-vjeçarja ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, pasi vitin e kaluar në pikëkalimin e Morinës në kufirin mes Kosovës e Shqipërisë u kap me dy pistoleta pa leje, në makinën ku udhëtonte e shoqëruar nga dy persona, njëri prej të cilëve biznesmeni Fisnik Syla, bashkëshorti i saj. Megjithatë, Fjolla arriti t’i shpëtojë akuzave dhe të fitojë lirinë.

Këngëtarja gjatë arratisë së saj u martua me Fisnik Sylën, por së fundmi thashethemet po qarkullojnë se mos ndoshta dyshja janë ndarë. Këngëtarja mbylli llogarinë e saj në Instagram përkohësisht dhe e rihapi sërish më vonë. Ajo që na bëri përshtypje është që Fjolla ka rikthyer shumë pak foto dhe ndër to asnjëra nuk është me Fisnikun, i cili gjithashtu ka fshirë postimet me të. Dyshja gjithashtu nuk ndiqen më me njëri- tjetrin.