Celebrities Gossip Showbiz

Prezantuesi i “Oscars 2022”?! Sukseset nuk kanë të ndalur për Pete Davidson…

Pete Davidson thuhet se do të prezantojë “Oscars 2022”. Ylli i “Saturday Night Live” thuhet se është në bisedime me producentët për marrjen e detyrave të pritësit për edicionin e 94-të të ngjarjes vjetore. Ceremonia e sivjetme do të shohë “Oscar Awards” të ketë një mikpritës për herë të parë në tre vjet, kur Jimmy Kimmel iu dorëzua detyra. Një burim i tha Page Six se Pete do të jetë fytyra e ngjarjes që dyshohet se dëshiron të tërheqë një audiencë më të re. Ata thanë:

Njerëzit e tij po flasin me prodhuesit.

Burimi vuri në dukje se e veçanta e filmit komik për natën e Vitit të Ri së bashku me Miley Cyrus në NBC tërhoqi 6.3 milionë shikues.

Ai merr një demografi që është e vështirë për t’u marrë. Ai është në një hapësirë ​​të mirë, karriera e tij po ecën mirë dhe ai është në rritje. Ai është një simbol seksi, ai është i suksesshëm me një brez të caktuar.

Ceremonia do të transmetohet më 27 mars, me emra të tjerë të lidhur me detyrat e pritësit, përfshirë aktorin Tom Holland. Ylli i “The Spider-Man: No Way Home” i tha “The Hollywood Reporter” se Akademia kishte kontaktuar me të për koncertin. Dwayne Johnson dhe Chris Rock thuhet gjithashtu se janë në listën e dëshirave të Akademisë. Mirror ka kontaktuar përfaqësuesit e Pete për koment. Pete aktualisht po shijon jetën me Kim Kardashian teksa dyshja vazhdojnë të bëjnë takime luksoze së bashku.