Celebrities Gossip Showbiz

Rikthehet “Më lër të flas”, sezoni i ri premton mjaft të qeshura dhe surpriza!

Pas sukseseve të sezoneve të kaluar, këtë javë nis sezoni i tretë i emisionit “Më lër të flas” moderuar nga vëllezërit Veshaj. Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, “Më lër të flas” sjell alternativën më të mirë për të kaluar disa momente me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv.

Vetëm pak më parë faqja zyrtare e Instagramit të emisionit ka postuar promon e këtij sezoni dhe gjithashtu ka treguar se do të nis këtë javë. Çdo të shtunë nga data 30 shtator në ekranin e Top Channel do të jemi nën shoqërinë e vëllezërve Veshaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)