Celebrities Gossip Showbiz

Rudina Dembacaj ndan një moment shumë të veçantë me Markun!

Me datë 1 tetor të vitit të kaluar, aktorja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku Rudina Dembacaj zhvilloi ceremoninë e shumëpritur të dasmës së saj. Bukuroshja u martua me ish-deputetin Mark Frroku. Kujtojmë se vetë ajo vendosi që ta bënte publike lidhjen e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram në vitin 2020.

E teksa aktorja herë pas here ndan në rrjete sociale momente me partnerin e saj, ditën e sotme duket se është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një moment shumë të veçanta nga propozimi i famshëm që Marku i ka bërë në 2020.

Kur dëshiron aktorja të bëhet mama sërish dhe a është në planet e saj? Për këtë pyetje nuk ka munguar një përgjigje shumë e sinqertë si vetë ajo.