Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Stresi shpërthen në ofendime dhe kërcënon…

Dihen prej kohësh tanimë problemet e Stresit me policinë. Pasi u shpall në kërkim për nxitjen e protestës për të ndjerin Klodian Rasha, reperi u arratis jashtë Shqipërisë për plot 7 muaj. Ai qëndroi në Londër me miqtë e tij dhe së fundmi ka zbuluar se do të kthehet.

Me anë të një Instastory Stresi ka treguar se 7 muaj kaluan shpejt dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj atyre që sipas reperit kanë folur për të.

Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem. Shihemi këtë muaj, kurse ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***

Reperi nuk ka zbuluar se kujt i drejtohet ky kërcënim, megjithatë duket se gjërat nuk qenkan aspak të qeta…

Rikujtojmë se, ditën e djeshme reperi publikoi një video teksa shfaqej në spital duke bërë një kontroll të përgjithshëm dhe krahas kësaj bëri një thirrje për ndjekësit e tij kundër konsumit të alkoolit dhe drogërave.