Celebrities Gossip Showbiz

U shërua nga Covid, Khloe Kardashian shkëlqen me Fendi x SKIMS!

Khloe Kardashian u rishfaq pas një beteje me COVID-19 vetëm muajin e kaluar. Ylli 37-vjeçar i “KUWTK” u fotografua për herë të parë pas disa javësh teksa shfaqte format e saj me një kostum të Fendi x SKIMS ndërsa xhironte shfaqjen “Hulu”.

Stepping out: Khloe Kardashian reemerged into society following a battle with a breakthrough case of COVID-19, as she filmed the family's Hulu show at JOEY in Woodland Hills

E shoqëruar nga mikja e saj Malika Haqq, të dyja u panë të takoheshin në JOEY në zonën Woodland Hills të mërkurën pasdite.

A look: Khloe was seen in a piece from sister Kim Kardashian's recently released Fendi x SKIMS capsule collection as she stepped out of the valley based eatery

Khloe u pa në një pjesë nga koleksioni i Fendi x SKIMS të motrës Kim Kardashian, i publikuar së fundmi, teksa doli nga restoranti.

Fit physique: The skintight catsuit showed off every inch of the Good American founder's very toned physique and that famous backside

Ajo dukej se ishte zëdhënësja më e mirë e motrës së saj për kostumin dhe bashkëpunimi luksoz me Kim Jones të Fendi-t bëri një milion dollarë në minutën e parë.

Back in action: She flashed a smile while wearing oversized brown sunglasses and showed off expert glam while wearing her blonde locks down straight

Themeluesja e “Good American” ka perfeksionuar pamjen me një çantë rrip prej kamoshi Fendi dhe me një palë çizme me taka ngjyrë kafe. Khloe dhuroi një buzëqeshje teksa mbante syze dielli ngjyrë kafe dhe shkëlqente me flokët e saj bjonde të drejta.

Shrugging it off: The outing comes just days after she was lambasted for being 'tone deaf' and 'uncaring' for sharing a thirst trap series shortly after Travis Scott's Astroworld tragedy

Kujtojmë, se Khloe Kardashian, e cila luftoi me koronavirusin vitin e kaluar, konfirmoi më 29 tetor se ishte diagnostikuar edhe një herë me Covid. Vajza 3-vjeçare e saj, True Thompson, gjithashtu doli pozitive. Khloe Kardashian dhe True Thompson u karantinuan pasi rezultuan pozitive me koronavirus.

Gjithashtu, në një video të shpërndarë në platformën e mediave sociale, Khloe dhe True u panë duke u përqafuar së bashku në shtrat ndërsa shikonin televizor. Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” i ka mbajtur fansat të informuar për rikuperimin e saj dhe True, duke postuar në Instagram më 2 nëntor për të ndarë detaje lidhur me betejën shëndetësore.