Celebrities Showbiz

Urimi më i veçantë vjen nga Ylli Limani për vitin 2022!

Sot në “Maratonën e 100 Këngëve më të mira të Vitit”, nuk mund të mungonte edhe urimi me anë të një mesazhi zanor i këngëtarit Ylli Limani, i cili së fundmi ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në fushën e muzikës me këngët e tij. Ky ishte urimi i artistit:

Përshëndetje unë jam Yll Limani, ju po dëgjoni Top Albania Radio. Gëzuar Vitin e Ri 2022, ju uroj fat, shëndet, dashuri dhe lumturi. Ju do Ylli shumë.