Nuk ka qetësi mes Selena Gomez dhe Bella Hadid

Selena Gomez duket se po bën të pamundurën që të rregullojë marrëdhënien me Bella Hadid për të lënë pas një herë e mirë të kaluarën e hidhur.

Së fundmi ajo ka komentuar në foton e modeles pak kohë pasi i bëri sërish follow në instagram duke shkruar thjesht “e mrekullueshme”.

Megjithatë gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç pritej. Bella e ka fshirë foton nga Instagrami vetëm pak momente pasi komentoi Selena gjë që ka tërhequr vëmendjen e fansave të tyre.

“Ajo gjithmonë është në mbështetje të femrave. Ju nuk mund ta merrni pozitivisht. Meqë ra fjala zonjushë Hadid e fshiu foton” -shkroi një fanse për të mbrojtur Gomez duke marrë reagimin e kësaj të fundit.

Selena i’u përgjigj komentit duke thënë “Kjo ta shpif”. Ende nuk është e qartë se kjo ka qenë arsyeja përse Bella e fshiu foton sakaq, modelja ka vendosur ta injorojë krejtësisht Gomez duke mos i bërë follow në Instagram.

Kujtojmë se Bella dhe Selena kanë shkëputur marrëdhëniet miqsore menjëherë pasi këngëtarja e hitit “Lose You To Love Me” u lidh më ish të dashurin e modeles, The Weeknd.

Ky i fundit la Bellën për Selenën dhe pas ndarjes me të u kthye sërish për një kohë të shkurtër me modelen.

Me shume nga: Bella Hadid , Selena Gomez