Përleshje në burgun e Rrogozhinës, një i plagosur rëndë

Sherr mes 6 të burgosurve në palestrën e burgut të Rrogozhinës. Mësohet se njëri prej tyre është plagosur rëndë dhe po transportohet për ndihmë mjekësore në Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit mes tyre ndërsa policia po heton per ngjarjen.