Celebrities Gossip Showbiz

A do të ketë dasmë këtë vit? Einxhel Shkira jep përgjigjen!

Moderatorja Einxhel Shkira fitoi zemrën e publikut gjatë pjesëmarrjes së saj në edicionin e parë të “Big Brother Vip”, ku arriti të ishte dhe një nga katër finalistët. Historia e saj e dashurisë me Dj Dagz brenda shtëpisë së “BBV1” mori vëmendje të madhe, një lidhje të cilën ata e kanë vazhduan edhe jashtë dhe sot janë prindër të një djali, i cili quhet Trev.

Së fundmi Einxhel ka treguar se do të organizojë një festë ditëlindje për 1 vjetorin e djalit të saj ama ndjekësit kanë aluduar se atë ditë ndoshta Einxhel mund të organizojë dasmën e saj dhe të Dagz. Ama këtë Einxhel e ka sqaruar me një video , ku ka treguar se nuk do të ketë një dasmë këtë vit.

Einxhel Shkira dhe Sarah Berisha janë dy nga ish-banoret e BBV1 më të komentuara. Sa të ngjashme aq edhe të ndryshme, duket se dy vajzat gjithnjë janë përfolur edhe në lidhje me raportin me njëra-tjetren. Einxhel dhe Sarah e kanë mohuar të ketë një krisje mes tyre, por janë shprehur se thjesht kanë shumë angazhime, gjë që i bën daljet e tyre edhe më të rralla. Ndërkohë, duket se vajzat dalin dhe kjo vërtetohet prej një fotoje të postuar nga Sarah ku duket Pm që mban karrocën e vogëlushit të Dagz dhe Einxhel.