Aktualitet

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë- Elbasan, makina përplas kalimtarin për vdekje!

Një aksident i rëndë është raportuar pak minuta më parë në afërsi të Palmanovës në autostradën Tiranë-Elbasan.

Makina ka përplasur një kalimtar i cili ka gjetur  vdekjen e menjëhershme.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar detajet e aksidentit.

Vijon..