Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Author: Edi Hallaci

Nga rritja e pagave deri te mbështetja e çifteve, ja çfarë duhet të dini për programin e qeverisë “Rama 3”!
Coldplay dhe BTS bëhen bashkë për “My Universe”!
Presidenti Ilir Meta dekreton qeverinë “Rama 3”!
Apple prezanton iPhone 13, smartfoni më i fuqishëm në botë! Ja çfarë duhet të dini!
Aventurë e re, makinë e re! Ronaldo i shton koleksionit të tij “bishën” 200 mijë €!
1300$ nëse arrini të shikoni këto 13 filma horror, kompania sfidon fansat!
Një tjetër biznesmen në hapësirë, Space-X gati për lëshimin e Falcon 9!
Rama i ashpër me Kosovën, revoltohen gazetarët!
Konferenca e përbashkët Rama-Merkel: “Open Balkan nuk zëvendëson procesin e Berlinit”
Merkel në Tiranë, ja rrugët që bllokohen nesër!
S’ka konsensus, nuk ndryshon data e zgjedhjeve në Kosovë!
PD braktisi seancën, Alfred Rushaj zbulon arsyen!
Opozita braktis seancën plenare, Basha: “Turp t’iu vijë”!
Sali Berisha vetëdeklarohet në Kuvend si deputet i grupit parlamentar të PD!
Opozita me 3 grupe parlamentare në Kuvend, LSI nuk e formon dot një të tillë!
Tesla thyen rekordin e makinave elektrike!
Me 214 km/orë në bypassin e Fierit, Policia Rrugore pezullon 176 leje drejtimi!
Qeveria e re, Meta kërkesë Prokurorisë për informacione ndaj emrave të propozuar për ministra!
“Zapad 2021”, stërvitja ushtarake ruse që po alarmon NATO-n e SHBA-në!
Epike, tifozët shpëtojnë macen që bie nga stadiumi! (Video)
Përplasje e frikshme në Formula 1, Hamilton-in e shpëton kokorja! (Video)
Berishës nuk i del e keqja: “Të gjithë së bashku të hedhim në koshin e plehrave Lulzim Bashën”!
Sërish viktima, regjistrohet ulje e lehtë e rasteve në 24 orë!
Shpërthejnë protestat në Stamboll, Vienë dhe Paris, jo vaksinimit me detyrim!
Qeveria talebane: Gratë mund të studiojnë vetëm në universitet dhe me klasa të ndara nga burrat!
Kukësi bën detyrën ndaj Egnatias, rikthehet fuqishëm Dinamo!
Lufta me pandeminë, Kosova shtrëngon masat!
Studimi i CDC: Një person i pavaksinuar, 11 herë më shumë gjasa të humbë jetën nga COVID-19!
Sondazhi i TIME100, zbardhet lista e personave më me ndikim në botë?
Një asteroid rreth Tokës më pranë se Hëna, NASA konfirmon ngjarjen e pazakontë!
Ulje e lehtë e rasteve, sërish 4 humbje jete në 24 orë!
Aksident me pasojë vdekjen në aksin Tiranë-Durrës!
Nesër sërish Kuvend, zgjidhen organet drejtuese!
Gola si rrallëherë, Vllaznia e Tirana e nisin sezonin me fitore!
Nisin përçarjet në PD, tre deputetë të zgjedhur kundër Bashës!
Topalli krah Berishës: Demokratë, përjashtoni Lulzim Bashën!
Plas “lufta” brenda PD, Berisha: Basha të jepte dorëheqjen para se të më përjashtonte!
U shpall non-grata, Berisha përjashtohet nga grupi parlamentar i PD!
Ulje e lehtë e rasteve, 3 viktima në 24 orë!