Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip

Balina zbulon tre emrat që meritojnë të jenë në finalen e “Big Brother VIP”!

Opinionistja shumë e dashur e programit më të ndjekur për momentin në vend “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku ishte e ftuar në një emision në të cilin i tregoi që të gjitha.

Gjatë bisedës sigurisht nuk ka munguar komenti i saj rreth ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e të martës me Fifin, e cila gjatë një debati me Balinën humbi ndjenjat për pak sekonda. Gazetarja u shpreh se nuk e kishte menduar kurrë se mund të ndodhte diçka e tillë edhe pse edinte që në pozicionin e marrë në këtë program do të përballej me shumë sfida.

Kjo është një gjë që e kam marrë përsipër, por nuk mendoja që do ndodhte një gjë e tillë. Por kisha marrë parasysh që do përballesha me fansat e personave që janë brenda. Ka shumë tifozllik dhe me këta nuk racionalizon dot dhe është e kotë të mërzitesh e të gjykosh…

Bodinaku u shpreh gjithashtu se ka marrë shumë mallkime nga fansat e këngëtares, por këtë gjë e dinte që në momentin që e mori përsipër si pozicion. Sipas saj ajo del njëherë e mirë dhe njëherë e keqe dhe nuk ia vlen të mërzitet për gjëra dhe fjalë të tilla.

Por pas takimit të mbrëmshëm mes Fifit dhe Balinës gjërat duket se u qetësuan dhe marrëdhënia mes tyre është mjaft e mirë. Artistja i kërkoi falje për tensionin e krijuar mes tyre.

Nga ana tjetër opinionistja ka zbuluar se cilët janë personazhet që sipas saj duhet të jenë me patjetër në finalen e “Big Brother VIP”. Ajo ka përmendur, Ilirin, Donaldin dhe Arjolën. Por ka shtuar dhe Beniadën, për të cilën tregoi se e pëlqen pasi është shumë reale.