Kris Demetja

Ndahet nga jeta drejtori ekzekutiv i “Off-White”, Virgil Abloh!
Rosie Huntington-Whiteley e përshkruan partnerin e saj me fjalët më të ëmbla e të bukura!
Antonela bën deklaratën e papritur! “Mua më pëlqen…”
Fero reagon pasi merr vesh se një prej viktimave në aksidentin e Bullgarisë ishte fans i tij!
TAR Vintage plot humor ju zbulon një vend tjetër ku mund të kapin valët e Top Albania Radio-s!
Sa të jetë Olsa Muhameti, vetëm të papritura e surpriza befasuese do të ketë në “Për’puthen”!
Aktorja e njohur nuk e fsheh më dashurinë për partnerin e saj!
Semi Jaupaj përballet me Iva Tiçon! “Një gazetare profesioniste nuk duhet të thotë gjëra të pavërteta!”
Donaldi e harroi Borën?! Pas ikjes së Semit afrohet më shumë me Beatrix-in dhe Beniadën! Çfarë po ndodh?!
Dua Lipa nuk harron të urojë shqiptarët për Ditën e Pavarësisë!
Cilët janë faktorët që ndikojnë në çrregullimin menstrual?
Çfarë po ndodh me ndjekësit e yjeve? Cilët janë personazhet më të dashur në Instagram?
Melinda Ademi zbulon komplimentin epik që i ka bërë Nicky Minaj!
Capital T dhe Dafina Zeqiri do të sjellin një këngë të re?! Alban Ramosaj trazon rrjetin!
Artan Shyti flet për vajzat në futboll!
Çfarë po ndodh me nismën për trofeun special?! Cilët trajnerë shkëlqejnë më shumë?!
Balina zbulon tre emrat që meritojnë të jenë në finalen e “Big Brother VIP”!
Nuk kanë fund gëzimet për Florian Markun! Pas fitores, bëhet baba për herë të parë!
Lorenc Jemini: “Italia është nëna e gjithçkaje…” Cila është ajo gjë që arbitrat angelzë e bëjnë shumë ndryshe?!
Çfarë po ndodh me ndjekësit e yjeve?! Cilët janë personazhet më të dashur në Instagram?!
Kthejeni në festë kudo që të jeni, vetëm me DJ Ankloe në “Selected By”!
Për të gjithë ju që iu kishte munguar, rikthehet “Nata e Bardhë”!
Kasetat e Top Albania Radio-s kanë muzikën më të bukur! Këtë e thotë dhe Shega…
Fifi dhe Beniada zbulojnë se kanë qenë pre e bullizmit!
Zbuloni se si të gjeni se çfarë nuance ka lëkura juaj! Çfarë ju shkon më shumë?
Çfarë ndodhi mes Sarës dhe DJ PM?! Dyshja debaton ashpër!
Donaldi deklaron se nuk është i lidhur, Bora reagon në një mënyrë epike!
Për çfarë i është mirënjohëse Arilena vetes së saj 14-vjeçare?! Kujt ia dedikon “Pop Art”?!
Tiranës “i vihet flaka” nga “Pop ART”!
Gjiko ka shprehur detaje nga momenti i tij më i keq, ku për pak mund të humbiste jetën! Pse?!
Kush ka kryesuar “Social Top 5” e kësaj jave? Cilët janë yjet që preferohen nga ndjekësit?
Semi dhe Donaldi, ndryshe nga çdo herë, debatojnë ashpër me njëri-tjetrin! Çfarë po ndodh mes tyre?
Butrint Imeri do të na sjellë verën në dhjetor?! Për çfarë e ka fjalën?
Cilët personazhe kanë kryesuar “Social Top 5” e kësaj jave? Kush ka shtuar më shumë ndjekës?
“Unë jam vetëm…” Shokon Donaldi me deklaratën e tij lidhur me Borën!
Kosova “vlon” nga debatet prej deklaratës së Andin Lokaj!
Eno Popi zbulon eksperiencën e tij me emisionin e mëngjesit!
Për çfarë flet seriali “The Morning Show”?! Si funksionon një emision mëngjesi?!
Mbyllini sytë dhe rikthehuni pas në kohë nën ritmet e muzikës së DJ Danko-s!